KRON SK-CZ, s.r.o. - kvalitní a levný dodavatel materiálu

KRON SK-CZ, s.r.o. Naše firma působí na Slovensku už více než deset let a za tento čas si získala důvěru mnoha významných nábytkářských společností a stolařských firem.

V roce 2004 se společnost přetransformovala z organizační složky na společnost KRON SK s. r. o., což mělo za následek další dynamický rozvoj.

V současné době poskytujeme služby ve čtyřech velkoskladech dřevoplošného materiálu v Senici, Nitře a v Hodoníně. Našim zákazníkům nabízíme široký sortiment dřevoplošného materiálu a doplňků za bezkonkurenčně nízké ceny. Zákazníkům je možné materiál naformátovat v našem nářezovém centu, ohranit všemi druhy hran na naší nové profesionální hranovačce a zabezpečit dopravu až do dílny.

Jsme rádi, že můžeme svoje služby nabízet nejen výrobcům nábytku, ale i přímým spotřebitelům v našich prodejnách nábytku v Senici a v Hodoníně. Zde si můžete vybrat ze široké škály nábytkových stěn, skříní, PC stolků a sedacích souprav výhradně od českých a slovenských výrobců. Většinou našich odběratelů.

Důkazem našeho rozvoje a spokojenosti našich zákazníků je, že jsme od začátku roku 2006 začali působit taktéž na českém trhu. Výsledkem je otevření nové prodejny dřevoplošného materiálu a nábytku v Hodoníně.

Výzva 1
Výzva 2
Výzva 3
Výzva 4
Výzva 5

Vybírejte z těchto kategorií: Úvod | Prodej materiálu | Služby pro zákazníky | Ke stažení | E-shop s nábytkem