Prodej materiálu - kompletní nabídka pro dřevaře

Řezivo, stavební řezivo, střešní laty, palubky

Vyberte si z naší široké nabídky: Stavební prkna, smrková prkna, borovicová prkna, prkna hraněná, prkna šířkově tříděná i netříděná, prkna prizmovaná, krátké prkna - kratina, stavební fošny sámované, dřevěné fošny, smrkové fošny, sušená prkna, čtyřstraně hoblovaná prkna, stavební hranoly, dřevěné hranoly na krovy, smrkové hranoly, dřevěné trámy, dřevěné krovy na míru, obkladové palubky, palubky smrkové, palubky borové, palubky v profilu klasik, tatran a mnoho dalších...

Laminované desky Kronospan více informací

Sortiment laminovaných dřevotřískových desek společnosti KRONOSPAN poskytuje velké možnosti výběru z mnoha dekorů s různými povrchovými strukturami. V nabídce jsou jak dekory dokonale imitující dřeviny, tak dekory v uni – barvách. Spolu s tím je připraveno kompletní vybavení pro výrobu nábytku na míru.

Laminované desky Bučina více informací

Plošně lisovaná dřevotřísková deska s jemným povrchem, povrchově upravená impregnovaným dekoračním papírem. Velké množství dekorů, které následují aktuální trendy v tvorbě interiérů a široká nabídka povrchových struktur je inspirací pro architekty a designéry při tvorbě a kombinaci s jinými materiály.

Laminované desky Wodego více informací

Firma Wodego je německý výrobce DTD surové, laminované a dtd foliované HPL fólií. Kolekce dekorů této firmy je veľmi široká a obsahuje 111 trendových dekorů. Na našem skladu drží­me expres kolekci třiceti najpouží­vanejší­ch dekorů v 18 mm šířce. Ostatní dekory je možné dodat do 7 dní­ v 19mm šířce av malém množství.

Kuchyňské pracovní desky Kronospan více informací

Velmi pestrá nabídka pracovních desek s různými povrchovými úpravami. Kronospan nabízí velké množství lesklých I matných pracovních desek v tloušťkách 28 a 38mm. V nabídce jsou dezény imitující dřeviny, kameninu nebo I zcela abstraktní vzory.

Kuchyňské pracovní desky Bučina více informací

Cenově velmi výhodné pracovní desky Bučina vynikají především svojí odolností, kvalitou zpracování a širokým spektrem dekorů.

Kuchyňské pracovní desky Duropal více informací

Kolekce 66 dekorů pracovních desek v největší kvalitě Duropal. Pracovní desky jsou mimořádně odolné vůči poškrábání, nárazu I oděru. V nabídce najdeme dekory imitující dřeviny nebo kameniny.

Dřevotřískové desky - surové

Naše firma nabízí široký sortiment dřevotřískových surových desek. Desky ve skladovém programu jsou v různých sílách i rozměrech. V nabídce najdete dřevotřískové desky surové od společnosti Kronospan, Bučina, Woodego a DDL. Oboustranně broušené desky jsou vhodné pro laminování, dýhování a nábytkářský průmysl.

Dýhované desky - Interplac, Europlac

V nabídce máme dýhované dřevotřískové desky, MDF desky dýhované, laťovky. Dýhovaný materiál je vyráběn z kvalitních přírodních dýh na nejmodernějších strojích, které zajišťují vysokou kvalitu výrobků. Dýhované desky jsou určeny především pro výrobu interiérového nábytku, dveří a dalšího vnitřního vybavení.

MDF a HDF desky

MDF desky jsou plnohodnotnou alternativou masivního dřeva. MDF deska je středně zhuštěná dřevovláknitá deska, HDF deska je vysoce zhuštěná dřevovláknitá deska. Tyto desky jsou vhodné pro povrchovou úpravu laminací, dýhováním, lakováním, frézováním. Velké využí najdou také pro výrobce frézovaných dvířek.

MFP desky

MFP deska je deska odolná vůči vlhkosti. Je vhodná pro konstrukční úkoly I pro výrobu stabilních obalů. MFP deska má vynikající hodnotu pevnosti, poskytuje stabilitu, zatížitelnost.

OSB desky

OSB desky jsou konstruční třívrstvé desky lisované z plochých štěpek dřeva zejména borovice. Dodávány jsou v provedení pero+drážka nebo s ostrými hranami. Nejčastěji se používají na dřevostavby, podlahové a střešní konstrukce, obaly a bednění.

Dřevovláknité desky

Dřevovláknitá deska je plošný material na bázi dřeva. Desky jsou lisované z dřevních vláken nebo jiných lignocelulózových material. Používají se pro zadní stěny skříněk, dna čalouněného nábytku, nebo take při výrobě ohýbaných částí nábytku. DVD dělíme na hobru, sololak, sololit a akulit. Nelisované desky je používají jako podkladové, vyrovnávací tepelně a zvukově izolační materiály.

HPL fólie - umakarty

HPL lamináty jsou určeny pro obložení stěn, kuchyňský, koupelnový nábytek a jiné kde jsou potřeba velmi tvrdé a odolné povrchy. HPL lamináty se nejčastěji nalisují na pevný podklad jako je např. MDF. Jsou vhodné také pro bowlingové dráhy, nábytek do laboratoří, magnetické tabule, informační tabule, zástěny k pracovním deskám.

Překližky stolařské, stavební, voděvzdorné, protismykové

Produkt na bázi dřeva s nejširším použitím. Překližky lze použít na výrobu obalového materiálu, pro bednění nepohledových betonů. Své využití najdou i protiskluzové a voděodolné lepené překližky, například pro tvorbu podlah do autobusů, přívěsných vozíků, železničních vagónů.

Obklady a podlahy smrkový masiv

Hoblované výrobky se nejčastěji používají ve stavebnictví, při výstavbě dřevěných rodinných domů, rekonstrukcích staveb, výrobě zahradního nábytku. Palubky obkladové i podlahové najdete v naší nabídce v různých kvalitách A, AB, C.

Vybírejte z těchto kategorií: Úvod | Prodej materiálu | Služby pro zákazníky | Ke stažení | E-shop s nábytkem