Služby pro zákazníky

Formátování na nářezovém centru

Naše firma nabízí od listopadu 2009 formátování plošných materiálů na nářezovém centru značky BIES SE EBT 108, které svojí kvalitou a rychlostí řezání patří ke špičce v této oblasti. Maximální formát k řezání je 4400mm x 2200mm x 108mm.

Formátování na formátovací pile

Firma umožňuje zakoupený materiál naformátovat na formátovací pile italského výrobce GRIGGIO SC 3200. Zárukou Vaší spokojenosti budou jistě profesionálně zaškolení zaměstnanci, rychlé vyřízení Vaší zakázky a doprava zdarma.

Hranování dílců

Hranujeme všemi druhy hran a to i ABS, melaminové a dýhové od síly hrany 0,5mm až do 3mm. Možná síla dílů je od 12mm do 50mm. Součástí naší výrobní haly je také rozsáhlý sklad hran, takže většina zakázek se řeší ihned po objednání.

Čtyřstranná fréza

Z důvodu zvýšení poptávky po obkladovém a podlahovém, hoblovaném řezivu a okrasných profilových lištách, firma rozšířila svoje služby o čtyřstrannou frézu značky WEING UNIMAT 500-017. Tato fréza se vyznačuje velkým výkonem a přesným nastavením.

Doprava

Samozřejmostí v naší firmě je možnost dopravy zboží přímo k zákazníkovi. Firma disponuje osmi vlastními nákladními vozy. Do našeho vozového parku patří značky IVECO a RENAULT s nosností od 1,8 - 15 tun. Vozy jsou speciálně upravené pro převoz dřevěného materiálu.

Zpracování nářezových plánů a návrhů kuchyní

Zpracování nářezových plánů provádíme prostřednictvím programu MERICK CALC 3000, návrhy kuchyní a interiérů provádíme v profesionálním 3D softwaru PRO 100, který se vyznačuje jednoduchostí, ale zároveň profesionálním řešením pro vytváření vlastního, ale i atypického nábytku.

Konzultační a poradenská činnost v oblasti nabízených materiálů a zboží

Nevíte si rady s výběrem vhodného materiálu? Chcete znát novinky v sortimentu našich dodavatelů kování a příslušenství. Chcete podrobně vysvětlit naše služby, prodej, nebo možnosti dopravy? Neváhejte se na nás obrátit. Náš vyškolený personál Vám poradí a nabídne nejlepší řešení pro Vaše požadavky.

Vybírejte z těchto kategorií: Úvod | Prodej materiálu | Služby pro zákazníky | Ke stažení | E-shop s nábytkem